0
  • Ваш кошик порожній!

Інформація про сайт

Задовго до створення інтернет-магазину Pragmatic співробітників компанії об'єднувало безпосередньо відношення до виробництва і процесів моніторингу фізичних та хімічних величин. Кожен з нашої команди зтикався з неточністю показників при їх вимірі. Ми як ніхто краще знаємо про ці проблеми. Йшов час, час спроб і помилок ми використовували різне обладнання та вибрали найкраще з них за допомогою якого досягли успіху при вимірах і діагностиці, тим самим підвищуючи якість.

2012

Наша компанія є постачальником вимірювального обладнання європейського виробництва на ринок України. Серед наших партнерів всесвітньо відомі бренди Trotec, GANN, PCE-Instruments, KERN&SOHN, Greisinger, Wohler та інші.

Нашими клієнтами на сьогоднішній день є провідні підприємства України, великі будівельні фірми, машинобудівні і суднобудівельні заводи, а також приватні особи. Ми пишаємося, що поставляємо на ринок України вимірювальні прилади, які відповідають європейським директивам, нормам і стандартам. Саме тому ми гарантуємо якість всіх продуктів представлених на нашому сайті.

Широкий вибір продукції забезпечує підбір необхідного пристрою що підходить під всі критерії і виконує покладених на нього функцій.

Наша місія - поставка на ринок України якісного вимірювального інструменту.

Наша філософія - підвищення стандартів якості виробничих і моніторингових процесів за допомогою використання надійної вимірювальної техніки.

2018

Стаємо партнерами компанії KERN&SOHN яка веде свою історію з 1844 року. З цього моменту ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір ваг та мікроскопів від компанії KERN&SOHN


2022

Незважаючи на виклики, пов'язані з війною в Україні, ми продовжуємо виконувати замовлення клієнтів у обумовлені строки. Наша непохитна відданість забезпеченню якості та надійності, а також наша здатність адаптуватися до складних умов підкреслюють нашу відповідальність перед клієнтами та наше прагнення до вдосконалення.