0
  • Ваш кошик порожній!

Адгезіметри

За допомогою адгезіметра PCE-PST 1 можна легко виконати тест на силу відшаровування крайок. Таким чи..
226 642.00 грн
Під замовлення 10-15 днів
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Тестери адгезії вимірюють розтяжне зусилля, необхідне для відриву певної області покриття від підкладки. Ця сила, прикладена тестером адгезії, дуже велика. При вимірі сили відшаровування або адгезії важлива якість поверхні випробуваного матеріалу. Через можливість самовирівнювання різних вимірювальних головок нерівності поверхні компенсуються.

Розтяжне зусилля відображається на РК-дисплеї адгезіметром / тестером адгезії в МПа або фунтах на квадратний дюйм і, таким чином, може вказувати на адгезію до матеріалу підкладки. Крім того, тестери адгезії мають індикатор швидкості руху, щоб гарантувати, що тест проводиться відповідно до стандарту ISO / AST. Тестери адгезії використовуються у вхідних і вихідних інспекціях, у виробництві і в дослідженнях і розробках. Тестер адгезії захищений від бризок, пилу і вібрації.

Гідравлічний ручний насос дозволяє використовувати його практично в будь-якому положенні. Конкретною перевагою є внутрішня пам'ять вимірів, наприклад коли тестер адгезії використовується в серійних вимірах у виробництві або в серії випробувань продукції. Виміряні значення сили адгезії можуть бути перенесені з вимірювальних пристроїв на ПК або ноутбук за бажанням з використанням додаткового програмного забезпечення і оброблені. За замовчуванням тестер адгезії поставляється з датчиками певного діаметру.

Якщо у вас є які-небудь питання щодо нашого адгезійного тестера / адгезійного тестера, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою shop.pragmatic@gmail.com.