Лабораторні блоки живлення
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Що таке лабораторний блок живлення?
На відміну від звичайного блоку живлення, лабораторний блок живлення є вдосконаленим приладом. Звичайні блоки живлення - це, як правило, фіксовані регулятори напруги, які використовуються тільки для живлення певних пристроїв, таких як мобільні пристрої (стільникові телефони, планшети, рації, ліхтарики і т. д.). Це означає, що блок живлення завжди генерує фіксовану напругу з обмеженим струмом. Однак в разі лабораторного джерела живлення вихідну напругу можна плавно регулювати. За допомогою лабораторного джерела живлення можна також безперервно обмежувати струм до необхідного значення. Крім того, лабораторний блок живлення може генерувати значно вищі напруги і струми в порівнянні зі звичайним блоком живлення. Лабораторні блоки живлення також мають відповідні запобіжники короткого замикання щоб уникнути перегріву і пошкодження. У той час як звичайний блок живлення має велику кількість з'єднувальних вилок на вторинній стороні, лабораторний блок живлення зазвичай має стандартну 4-міліметрову безпечну розетку.
Критерії для вибору лабораторного джерела живлення
- Струм і напруга
- Напруга змінного і постійного струму
- Пульсація
- Підключення до комп'ютера
Діапазон напруги і струму
Найбільший критерій для лабораторного джерела живлення - це вибір діапазону напруги та струму. Тут є великі відмінності і можливі напруги від 50 000 В і вище. Діапазон струму також досягає 100 А і більше. Розміри виходів повинні бути адаптовані до застосування.
Напруга змінного і постійного струму
Також є різниця в типі напруги. Напруга постійного струму потрібно для безлічі різних додатків. Обов'язково зверніть увагу на залишкову пульсацію пропонованого лабораторного блоку живлення. Крім постійної напруги, існують також лабораторні джерела живлення з виходом змінної напруги. Наприклад, з виходом змінної напруги на лабораторному блоці живлення можна перевірити світлотехніку.
Пульсація і шум
Для більшості додатків потрібно лабораторне джерело живлення з виходом постійної напруги. Лабораторне джерело живлення перетворює змінну напругу в постійну напругу. Проблема тут в тому, що лабораторне джерело живлення не може генерувати абсолютну постійну напругу. У вихідній напрузі лабораторного джерела живлення завжди присутня так звана пульсація або шум. Залежно від діапазону напруги та якості лабораторного джерела живлення спостерігаються значні відмінності в залишкової пульсації. Лабораторний блок живлення може мати залишкову пульсацію в кілька мкВ, але також і в кілька В. Це необхідно враховувати в залежності від чутливості підключеного споживача.
Підключення до комп'ютера
Існують також лабораторні блоки живлення з підключенням до ПК через інтерфейс Ethernet або USB. Завдяки цьому підключенню лабораторне джерело живлення можна легко запрограмувати за допомогою доданого програмного забезпечення, щоб генерувати потоки напруги і струму протягом більш тривалого періоду часу. Такі функції в лабораторних джерелах живлення часто використовуються для контролю якості. Готовий продукт можна тестувати при постійному навантаженні протягом більш тривалого періоду часу. Інтерфейс Ethernet особливо корисний, оскільки налаштування можна виконувати з віддаленого комп'ютера. Якщо тестовані пристрої необхідно тестувати в захищених приміщеннях, для встановлення з'єднання можна використовувати локальну мережу.
Якщо вам потрібна індивідуальна консультація по лабораторному джерелу живлення, не соромтеся звертатися до нашої служби технічної підтримки.