0
  • Ваш кошик порожній!

Германия

PCE-MA 200TS аналізатор вологості

53 046.00 грн
  • Виробник: PCE Instruments
  • Модель: MA200TS
  • Наявність: Під замовлення 10-15 днів

Аналізатор вологості PCE-MA 200TS має діапазон виміру вологості від 0 до 100%. Аналізатор вологості управляється за допомогою 5-дюймового сенсорного екрану. Мова меню вимірювача може бути встановлена на 11 мовах. Для визначення вмісту вологи за допомогою ваг зразок розподіляється рівномірно на піддоні для зразків. Чашка із зразком потім поміщається в аналізатор вологості та закривається. Після встановлення всіх параметрів аналізатор вологості починає вимірювання. Точність аналізатора вологості становить ±0,04 г. Це робить вологомір точним вимірювальним інструментом.

Вміст вологи визначається вологоміром на основі виміряної різниці ваги, виходячи з ваги до і після сушіння зразка. Діапазон регульованих температур аналізатора вологості становить від 40 до 165 °C. Таким чином, на аналізаторі вологості можна вибрати конкретну температуру сушіння зразка. Температура сушіння створюється за допомогою вбудованої галогенної лампи діаметром 90 мм.

Аналізатор вологості можна використовувати у багатьох областях. Таким чином, аналізатор вологості використовується, наприклад, в лабораторіях для вимірювання вологості різних порошків, при остаточному контролі якості визначення вологості гранул або в сільському господарстві або сільськогосподарському секторі для визначення вологості вівса, зерна або пшениці.

Виміряні значення можуть бути передані на ПК та проаналізовані через інтерфейс RS 232 Modbus. Для аналізатора вологості опціонально доступне програмне забезпечення. У програмному забезпеченні створюється крива виміру. Після вимірювання значення можуть бути збережені та передані на ПК.


Діапазон вимірювання
Вага 0...200 г
Вологість матеріалів 0...100%
Точність
Вага лінійність 40 мг
Крок виміру
Вага 10 мг
0,01 г
Запис даних
Кількість записів 32 програми сушок
Загальні положення
Температура сушки +40 ... +165 °C
Дисплей LCD з підсвічуванням
Функції/особливості - Спиртовий рівень для вирівнювання
- Пам'ять на 32 сушки
- 5-дюймовий сенсорний екран для зручного керування
- Інтерфейс RS 232 для підключення до ПК
- Галогенна лампа Ø90 мм як нагрівальний елемент
- Опціонально із програмним забезпеченням для ПК
- 11 мов меню (англійська, німецька, іспанська, італійська, португальська, голландська, французька, російська, польська, турецька, китайська)
Живлення 220 V / 50 Hz
Країна виробник Німеччина
Гарантія 12 міс.
Комплект поставки 1 х аналізатор вологості PCE-MA 200TS;
10 х чаш для зразка;
1 х тримач чаші;
1 х калібрувальна гиря 100 г;
1 х ручка для утримання чаші;
1 х кабель живлення;
1 х посібник користувача
Розміри/вага
Розміри приладу (Д/Ш/В) 370x215x195 мм

Залишити відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
    Поганий           Хороший