0
  • Ваш кошик порожній!

Германия

PCE-MSR 405 багатоточкова магнітна мішалка (до 2 л)

83 076.00 грн
  • Виробник: PCE Instruments
  • Модель: MSR 405
  • Наявність: Під замовлення 10-15 днів
За допомогою багатоточковій магнітній мішалці PCE-MSR 405 з вбудованим нагріванням можна одночасно нагрівати і змішувати кілька рідин. Таким чином, рідини, поміщені в підходящі мензурки, можуть бути швидко змішані при необхідності і одночасно нагріті до 120 градусів Цельсія. Таким чином, багатопозиційна магнітна мішалка пропонує практичну і значиму комбінацію нагріву і/або перемішування, оскільки різні середовища змінюють свої властивості в залежності від температури.

Якір магнітної мішалки розташована в ємності з рідиною, зазвичай в склянці або колбі Ерленмейера, на настановної тарілці. Цей якір слід за індукційними поверхнями і, таким чином, призводить рідина в рух. Для роботи з кількома рідинами під час лабораторних випробувань багатопозиційна магнітна мішалка оснащена великою платформою (456 x 118 мм). Це означає, що одночасно можна використовувати до п'яти точок перемішування. Максимальний об'єм на одну точку перемішування становить 400 мл. Таким чином, багатопозиційна магнітна мішалка дозволяє користувачеві одночасно змішувати до 2000 мл рідини. При бажанні температуру нагрівання багатопозиційною магнітної мішалки з тепловою потужністю до 375 Вт можна точно регулювати з кроком в 1 градус. У посудині рідина швидко адаптується до заданої температури завдяки перемішують руху.

Швидкість перемішування самої багатопозиційною магнітної мішалки можна регулювати в діапазоні 300...1500 об/хв з кроком 10 об/хв. Крім того, функції багатопозиційною магнітної мішалки дозволяють користувачеві виконувати контрольовані за часом операції перемішування. Точний час перемішування можна визначити заздалегідь за допомогою функції таймера. Багатопозиційна магнітна мішалка автоматично відключається після закінчення цього часу. Також мешалка має функцію імпульсного режиму, яка оптимізує перемішування середовищ за допомогою циклів перемішування. У цій функції напрямок обертання в певних циклах регулярно змінюється за та проти годинникової стрілки.

Виробник також оснастив магнітну мішалку безщітковим двигуном, що робить пристрій надзвичайно довговічним. Завдяки інтерфейсу RS-232 магнітна мішалка може бути підключена до комп'ютера для обміну даними.

Застосування багатопозиційною магнітної мішалки

Магнітні мішалки ідеально підходять для змішування і є стандартним обладнанням у багатьох лабораторіях. Багатопозиційна магнітна мішалка від PCE Instruments вимагає мінімального обслуговування, компактна і може гнучко використовуватися. Її міцна конструкція робить мішалку універсальним лабораторним приладом, який також ідеально підходить для безперервної роботи. Простота використання і практична комбінація нагрівання і змішування роблять її незамінною в багатьох додатках в хімії і дослідженнях.

Загальні положення
Кількість місць 5
Нагрівання до +120°C
Час роботи 1 ... 999 хв (налаштовується)
Швидкість обертання 300...1500 об/хв (налаштовується)
точність ± 10 об/хв
Дисплей LCD з підсвічуванням
Кількість проби 5 місць по 400 мл
разом до 2 л
Функції/особливості 5 точок перемішування
регульована швидкість до 1500 об/хв
нагрівач до + 120°С
перемішуємо обсяг 5 місць по 400 мл
таймер роботи і функція імпульсу
інтерфейс RS232
Живлення 110 V AC / 3,6 A споживана потужність 330 Вт
220 V AC / 1,7 A споживана потужність 375 Вт
Країна виробник Німеччина
Комплект поставки 1 х мішалка РСЕ-MSR 405;
1 х мережевий кабель;
1 х 25 мм якір;
1 х інструкція
Умови експлуатації
Робоча температура +5...+40°C вологість менше 80%
Розміри/вага
Розміри приладу (Д/Ш/В) 565 x 136 x 75 мм
розмір платформи 456 x 118 мм
Вага 3 кг

Залишити відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
    Поганий           Хороший