0
  • Ваш кошик порожній!

Германия

PCE-PH20P pH-метр для косметики (паст) з виносним електродом

20 562.00 грн
  • Виробник: PCE Instruments
  • Модель: PH20P
  • Наявність: Під замовлення 10-15 днів

Основне завдання косметичного виробництва – не просто виробляти приємні продукти із красивими назвами і списками корисних інгредієнтів, а зробити їх ефективними, щоб ці продукти дійсно покращували стан шкіри або волосся і жодним чином не завдавали їм шкоди.

Вимірювання pH в косметиці є пріоритетним тестом, який слід проводити не тільки для забезпечення відповідності pH продукту до pH шкіри, але також для забезпечення гарної якості, відповідної в'язкості, кольору/запаху та довговічності косметики.

Наприклад, занадто кисле або занадто лужне середовище в шампуні може призвести до розладу та викликати проблеми зі шкірою голови. Саме тому значення pH у косметиці суворо та постійно контролюється, і не тільки в кінцевому продукті! Важливо розуміти, що контроль необхідний на всіх етапах: спочатку за сировиною та всіма інгредієнтами, потім у процесі виробництва та, нарешті, за готовим шампунем, гелем/барвником/пінкою... який розміщується на полицях магазинів та супермаркетів. Важливо дотримуватись вимог та регламентів організацій охорони здоров'я та принципів GMP (Good manufacturing practice)!

Багато хто з нас хоч раз стикався з тим, що через короткий час приємний запах піни погіршується, хоча спочатку все було добре. Це свідчення того, що виробник припустився помилок у процесі виробництва і, можливо, не приділив належної уваги вимірюванню та коригуванню значення pH. Косметичний продукт має бути не тільки бездоганним та відповідати стандартам на день виробництва, а й мати дуже хорошу стабільність. Сьогодні багато засобів для волосся та обличчя представлені як «ЕКО» — виробникам таких засобів потрібно пам'ятати, що виробляти такий продукт набагато складніше. Натуральні інгредієнти, що є складовими "ЕКО" продукту, можуть бути досить «капризними», і за їх pH необхідно дуже ретельно стежити.

Якщо говорити про стандартні косметичні продукти (як для волосся, так і для шкіри), ідеальне значення pH знаходиться в межах 4,5...5,5. Залежно від типу шкіри, для якої призначений продукт, а також від функції продукту (належить до хімічних речовин, фарб для волосся, сильних спреїв для волосся та тіла), значення можуть бути нижчими або вищими.

Використання pH-метра зі спеціальним скляним електродом – один із широко відомих методів вимірювання pH у косметиці. pH-метр гарантує отримання надійних результатів при вимірюванні шампуню, рідких тонерів, що очищають, і пінок, гелів і багатьох інших речовин (що містять воду!).

pH-метри, що використовуються в косметиці, часто портативні, дуже прості, легкі та зручні у використанні. З одного боку, скляний електрод ідеальний у використанні, тому що його завжди легко утримувати в чистоті, але з іншого боку, скляний електрод вимагає дбайливого поводження через свою крихкість. Сучасні електроди отримують спеціальний захист у вигляді "оболонки" навколо себе, що робить їх дуже міцними.

Використання pH-електроду вимагає уваги та ретельного налаштування. Необхідно дотримуватися всіх правил використання, чищення та догляду за цим делікатним інструментом. Хоча тести pH проводяться на добавках або готових продуктах, таких як шампунь, необхідно обов'язково підтримувати необхідну температуру навколишнього середовища, оскільки її відхилення може призвести до помилкових вимірів.

Значення pH та підтримання ефективності косметики – одна з причин, через яку таку продукцію слід зберігати за певних температур. Деякі з них слід зберігати в холодильнику і не піддавати впливу прямого сонячного проміння і надмірно високих температур.

Діапазон вимірювання
Рівень pH 0,00...14,0 pH
Точність
Рівень pH ± 0,07 pH (в діапазоні 5 ... 9 pH)
± 0,1 pH (в діапазоні 4 ... 4,9 і 9,1 ... 10 pH)
± 0,2 pH (в діапазоні 1 ... 3,9 і 10 ... 13 pH)
Крок виміру
Рівень pH 0,01 pH
Загальні положення
Дисплей РК 3 рядковий з підсвічуванням.
Сенсор pH-електрод IJ-44C спеціально для стічних вод, шампунів, паст, фарб.
Гніздо BNC
Калібрування автоматична, калібрувальні розчини 4,7 і 10 pH
Функції/особливості утримання даних
висока точність
збереження даних
автоматичне відключення
виносної електрод
легко читається цифровий дисплей
калібрувальні розчини
Живлення 4 батарейки 1,5V типа ААА
Країна виробник Німеччина
Гарантія 12 мес.
Комплект поставки 1 x pH-метр PCE-PH20P;
1 x pH-електрод IJ-44C для косметики;
4 х батарейки;
1 х калібрувальний набір із розчинами pH4 + 7 (флакони по 75 мл кожен);
1 х посібник користувача
Умови експлуатації
Робоча температура 0...60º С
Розміри/вага
Розміри приладу (Д/Ш/В) 180х40 мм.
Вага 220 гр.

Залишити відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
    Поганий           Хороший