0
  • Ваш кошик порожній!

Обмін та повернення

Гарантії:

Всі товари на нашому сайті мають гарантійний термін, протягом якого наша команда зобов'язується виконати безкоштовний ремонт пристрою його заміну або, в крайньому випадку, повернення грошових коштів.
Гарантійний термін товарів зазначений в нижньому рядку таблиці з технічними характеристиками.

Повернення:

Щоб повернути товар і подати запит на повернення коштів, зв'яжіться з нами за адресою shop.pragmatic@gmail.com або зв'яжіться з нашою службою підтримки за номером телефону +38(097)400-39-18 (Viber, WhatsApp, Telegram) та повідомте номер замовлення або номер телефону, на який оформлялося замовлення, що саме замовляли, причину повернення або обміну товару.

  • Незадоволення вимог покупця
Згідно законодавства України покупець протягом 14 календарних днів має право повернути товар, який з будь-яких причин не задовольнив його вимоги. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця.
Повернення вартості товару (-ів) здійснюється безготівковим переказом коштів протягом 3-х робочих днів з моменту отримання повернутого товару за реквізитами вказаними покупцем.

Перед поверненням товару радимо переконатися в тому, що:
- товар не має слідів використання (пошкодження наклейок із серійним номером, подряпини, відколи, потертості, тощо) і не піддавався змінам;
- повністю укомплектований та цілісність упаковки не порушено;
- товар зберігався в умовах навколишнього середовища що регламентовано керівництвом користувача;

  • Товар неналежної якості
У разі отримання покупцем товару з дефектами або в неробочому стані, що не залежать від покупця, повернення товару здійснюється за рахунок компанії Pragmatic. Повернення товару можливе в разі збереження товарного вигляду і оригінальної упаковки.
У такому випадку компанія Pragmatic зобов'язується замінити куплений товар на ідентичний або, якщо це неможливо, повертає вартість товару (-ів) безготівковим переказом коштів протягом 3-х робочих днів з моменту отримання повернутого товару за реквізитами вказаними покупцем.